Otomobilinizi Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Çok Kolay Hem Kazançlıönemli: internet Sitemiz değişik kuruluşların kiralık otomobillerini yayınlamak amacıyla oluşturulmuştur.
Sitemizde sadece 12 adet şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sitemizin kalitesini korumak amacıyla her aracı sitemizde yayınlamıyoruz.
Sayfamızda yüksek model ve vip araçları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir kazadan sitemiz sorumlu olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uyan bir planı seçiyorsunuz.
2- Otomobilinizin yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sitemize konur.
4-Otomobilinizin görseli üstüne Şahıs ismi ile iletişim numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime sizi arayalım geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu aracılığıyla aracınızı rezerve Detaylar için tıklayın ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sayfamıza göndereceğiniz vasıta resmi ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz sadece otomobilvasıta firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman vasıtalarınız sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yapınca kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Vasıtanızı sitemizde sergileme kararı alınca yukarıdaki bütün koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *